Canli mac sonuclari, iddaa skorlarini ve iddaa sonuclarini bu sitede takip edin! Tum canli skorlar ve iddaa sonucları ve iddaa skorlari bu sitede!

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  İddaa Bülteni  canlı skor  sohbet  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

UEFA Kupası'ında Galatasaray’ın rakibi belli oldu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
VAROL1
Misafir

1 2

3 4

MesajKonu: UEFA Kupası'ında Galatasaray’ın rakibi belli oldu Ptsi 29 Ara. 2008 - 17:37

UEFA Kupası'ında Galatasaray’ın rakibi belli oldu UEFA Kupası'ında Galatasaray’ın rakibi belli oldu. Galatasaray, Fransız ekibi FC Girondins de Bordeaux ile eşleşti.

UEFA Kupası'ında Galatasaray’ın rakibi belli oldu. Galatasaray, Fransız ekibi FC Girondins de Bordeaux ile eşleşti. Galatasaray ilk maçı 18 ya da 19 Şubat 2009 tarihinde deplasmanda oynayacak, ikinci maçı ise 26 Şubat 2009 tarihinde İstanbul'da.

Son 32'de Eşleşmeler

(Gruplardan çıkan 1. Ve 3.'lerin eşleşmesi)
Paris Saint-Germain - Wolfsburg
Kopenhag - Manchester City
Nec Nijmegen - Hamburg SV
Sampdoria - Metalist Kharkiv
FC Braga - Standard Liege
Aston Villa - CSKA Moskva
Lech Poznan - Udinese
Olympiakos - Saint-Etienne

(Gruplardan çıkan 2. Ler ile Şampiyonlar Ligi'nden gelenler)
Fiorentina - AFC Ajax
Aalborg - Deportivo La Coruna
Werder Bremen - AC Milan
Bordeaux - Galatasaray
Dinamo Kiev - Valencia
Zenit - Stuttgart
Olympique Marseille - Twente
Shakthar Donetsk - Tottenham
ONX
Misafir

1 2

3 4

MesajKonu: Geri: UEFA Kupası'ında Galatasaray’ın rakibi belli oldu Ptsi 29 Ara. 2008 - 17:39

pesindeyiz heryerde..!

GELIYORUZ !
ARKUT
Misafir

1 2

3 4

MesajKonu: Geri: UEFA Kupası'ında Galatasaray’ın rakibi belli oldu Ptsi 29 Ara. 2008 - 17:40

bu maca galatasarayli arkadaslarla kacma durumum var super mac olacak millet gaza gelmis son 2 senenin hincini fena cikaracak galatasaray gibime geliyor basarilar
MACSEVER
Misafir

1 2

3 4

MesajKonu: Geri: UEFA Kupası'ında Galatasaray’ın rakibi belli oldu Ptsi 29 Ara. 2008 - 17:41

Güzel o zaman.Umarım böyle düşen bir grafikde yakalarız.İyi veya kötü Monaco'ya karşı 0-3'den maç çevirebilen bir takım olgunluğuna sahipler yine de.Biz bunu yakalayamadık daha.Mesela bir orta veya üzeri bir Anadolu deplasmanından 0-3'den maç çevirebilecek bir takım olduğumuzu sanmıyorum.Herşeyden önce çok ciddi bir teknik direktör handikapımız var.Blanc maçı çok iyi okuyan ve müdahele eden bir adam çok dikkat ettim.Skibbe tam bir felaket.Bir üst düzey takımda bu kadar kötüsünü görmemiştim.
FARUQ
Misafir

1 2

3 4

MesajKonu: Geri: UEFA Kupası'ında Galatasaray’ın rakibi belli oldu Ptsi 29 Ara. 2008 - 17:42

Güzel o zaman.Umarım böyle düşen bir grafikde yakalarız.İyi veya kötü Monaco'ya karşı 0-3'den maç çevirebilen bir takım olgunluğuna sahipler yine de.Biz bunu yakalayamadık daha.Mesela bir orta veya üzeri bir Anadolu deplasmanından 0-3'den maç çevirebilecek bir takım olduğumuzu sanmıyorum.Herşeyden önce çok ciddi bir teknik direktör handikapımız var.Blanc maçı çok iyi okuyan ve müdahele eden bir adam çok dikkat ettim.Skibbe tam bir felaket.Bir üst düzey takımda bu kadar kötüsünü görmemiştim.

O maçtaki Monaco bizim maçta ağır eleştiriler alan Gençlerbirliği'nden çok daha kötü oynadı.Gollerden ikisi duran toptan kullanılan ortadan diğer ikisi de tamamen kişisel beceriden geldi.Dört gol geldi ama bir tanesi de organize bir ataktan gelsin..Her neyse ligdeki bir maçla Avrupa arenasındaki maçı kıyaslamak doğru olmaz zaten.İki tarafında kaliteli kadrosu ve yoktan gol yapabilecek yetenekte oyuncuları var.Bence ilk maçta hangi taraf daha çok konsantre olup dikkatli davranırsa o taraf avantaj sağlar.ilk maçtan iyi kötü bi avantaj sağlarsak ikinci maçı ne yapar eder kazanırız diyorum..
akdeniz
Misafir

1 2

3 4

MesajKonu: Geri: UEFA Kupası'ında Galatasaray’ın rakibi belli oldu Ptsi 29 Ara. 2008 - 18:30

Once Bordeaux'u sonra Hamurg SV'yi eler, geriye 5 mac birakiriz.
Baskalarinin da hayallerinin bittigi yerde bizim gerceklerimiz baslar.
rookie
Misafir

1 2

3 4

MesajKonu: Geri: UEFA Kupası'ında Galatasaray’ın rakibi belli oldu Ptsi 29 Ara. 2008 - 18:31

Son yıllardaki Olympic Lion hariç Fransız takımlarının Avrupa kupalarında pek öyle başarılı bir grafikleri yok. Bence iyi bi kura. Rus ve Ukrayna takımları ters takımlar. O mevsimde lig öncesi hazırlık dönemleri oluyor ama sahaları da buz kaplı oluyor, onlardan birinin çıkmadığı iyi oldu. Gönlümde Werder Bremen vardı, kısmetse bu turu geçtikten sonra ilerki turlarda eşleşiriz, tabi ki W. Bremen Milanı eleyebilirse.
campista
Misafir

1 2

3 4

MesajKonu: Geri: UEFA Kupası'ında Galatasaray’ın rakibi belli oldu Ptsi 29 Ara. 2008 - 18:32

Bordeux ne kadar güçlü olursa olsun bu turu geçeriz, büyük maçlara daha iyi konsantre oldugumuz kesin, zor bir kura olacagı belliydi ama Galatasarayıma güveniyorum. Geçen sene 2-1 deplasmanda maglup oldugumuz maçta çok gol kaçırmıştık aynı zamanda çok basit hatalardan gol yemiştik. Bizim takımımız geçen seneye oranla çok daha kaliteli ve her an maçı degiştirebilecek yıldız isimler var.
emirr
Misafir

1 2

3 4

MesajKonu: Geri: UEFA Kupası'ında Galatasaray’ın rakibi belli oldu Ptsi 29 Ara. 2008 - 18:33

turu geçebilecek gücümüz var var ama yinede konsantrasyon şart steaua ya da güzel kura iyi kura dedik ama işler avrupada değişiyo rakip kim olursa olsun ciddi rakip oluyo ama bizde bu sene büyük maçların takımı olduk avrupada ilk maçın orada olmasıda bizim için avantaj inanıyorum ki saçmalamaz isek bu turu istanbulda geçeriz
ux
Misafir

1 2

3 4

MesajKonu: Geri: UEFA Kupası'ında Galatasaray’ın rakibi belli oldu Ptsi 29 Ara. 2008 - 18:35

Ümit ve Nonda'nın hayatının futbolunu oynadıkları geçen seneki maçtaki mağlubiyetimizden sonra içimde bi ukte kalmıştı.B.Leverkusen'e yenildiğimiz ikinci maçtan sonra Panionios'u mucizevi bir şekilde yendikleri için uktem daha da artmıştı Very Happy iyi oldu bu Cool bu sefer kaçamazsın Bordeaux Twisted Evil

confused
saran
Misafir

1 2

3 4

MesajKonu: Geri: UEFA Kupası'ında Galatasaray’ın rakibi belli oldu Ptsi 29 Ara. 2008 - 18:36

İlk maçın deplasmanda oynanacak olması avantaj.
Galatasaray deplasmanda kaliteli futbol oynuyor bu sene avrupa takımlarına karşı umarım bu futbol ve akabinde alınan başarılı sonuçlar Bordeaux karşısındada nükseder;
0-0 iyi sonuç
0-1 mükemmel sonuç
1-0 kötünün en iyi sonucu olur Galatasaray için.
Hakkımızda hayırlısı,İnşallah eleriz bu sefer.

Sponsored content

1 2

3 4

MesajKonu: Geri: UEFA Kupası'ında Galatasaray’ın rakibi belli oldu Bugün 8:57

UEFA Kupası'ında Galatasaray’ın rakibi belli oldu

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası