Canli mac sonuclari, iddaa skorlarini ve iddaa sonuclarini bu sitede takip edin! Tum canli skorlar ve iddaa sonucları ve iddaa skorlari bu sitede!

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  İddaa Bülteni  canlı skor  sohbet  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

GALATASARAY'A GİDECEK Mİ?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
tarikq
ÇAYLAK
ÇAYLAK

1 2
Erkek
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 28/12/08 Mesaj Sayısı : 31 Nerden : hobiler :
3 4

MesajKonu: GALATASARAY'A GİDECEK Mİ? Ptsi 29 Ara. 2008 - 5:04

alatasaray’a transferi gündemde olan Sivasspor’un golcüsü Mehmet Yıldız, transferiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

NTV’de yayınlanan “% 100 Futbol” programına konuk olan Mehmet Yıldız, kulübüne transfer teklifi geldiğini ancak henüz kendisine gelen resmi bir teklif olmadığını açıkladı. Sivassporlu futbolcu, “Transferle alakalı bana resmi olarak direk gelen teklif yok ama kulüplerin görüştüğünü biliyorum. Etik olan da zaten önce kulüplerin anlaşmasıdır. Anadolu’da oynayan tüm oyuncular 4 Büyükler’de oynamak ister. Sivasspor’un şampiyonluğu benim için daha önemlidir. Oralarda gidip oynamak isterim” dedi.

Golcü oyuncu, Turkcell Süper Lig’deki şampiyonluk yarışıyla ilgili olarak ise “Puan tablosunda 7 takım zirve yarışında gözüküyor. Bence 2. yarının 5-6 haftasından sonra bu rakam 4’e düşecek. Kimler bu dört takımın arasında olur bilemem ama bizim olacağımızı söyleyebilirim” diyerek iddiasını dile getirdi.
Kullanıcı profilini gör

GALATASARAY'A GİDECEK Mİ?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası