Canli mac sonuclari, iddaa skorlarini ve iddaa sonuclarini bu sitede takip edin! Tum canli skorlar ve iddaa sonucları ve iddaa skorlari bu sitede!

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  İddaa Bülteni  canlı skor  sohbet  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

takımında kalmak istiyor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
tarikq
ÇAYLAK
ÇAYLAK

1 2
Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 28/12/08 Mesaj Sayısı : 31 Nerden : hobiler :
3 4

MesajKonu: takımında kalmak istiyor Ptsi 29 Ara. 2008 - 4:53

Yıldız Ateş'te yandı
Galatasaray Yönetimi�nin Mehmet Yıldız�a karşılık verimeyi planladığı Necati Ateş�in, takımında kalmak istemesi sıkıntı yarattı. Sarı kırmızılılar, tecrübeli oyuncuyu ikna çalışmalarına başladı.

GALATASARAY�ın son günlerde transfer gündemindeki en önemli isim olan Sivassporlu Mehmet Yıldız�a İspanya�dan engel... Galatasaray Yönetimi, Sivasspor�a Mehmet Yıldız karşılığında, 3 milyon Euro artı Necati Ateş ve Mehmet Güven�i bonservisiyle, genç Aydın Yılmaz�ı da sezon sonuna kadar kiralık vermeyi teklif etti. Ancak 1.5 yıl önce sarı kırmızılı takımdan olaylı bir şekilde ayrılarak İspanya�nın yolunu tutan Necati, Sivasspor�a gitmeyi düşünmediğini söyledi.

Takımında mutlu olduğunu belirten tecrübeli oyuncu, "İspanya�da çok mutluyum. Sivasspor�a gitmek gibi bir düşüncem yok. Benim tek hedefim Real Sociedad�ta başarılı olabilmek" dedi.

Zor gözüküyor

Bu arada Necati gelişmesi üzerine Mehmet Yıldız�ın transferinde pürüz yaşanırken Başkan Adnan Polat, "Elbette Mehmet Yıldız�ı beğeniyorum. Ancak şu an için bu transfer zor görünüyor" diye konuştu.

Haldun Üstünel ise teknik direktör Skibbe�nin "Forvete ihtiyacım yok" raporuna katılırcasına, "Milan Baros, Nonda ve Ümit Karan elimizde varken, Mehmet Yıldız için bir kez daha düşünmemiz gerek. Kesinlikle mükemmel bir golcü ama o bölgede formda olan üç futbolcumuz varken bu kadar yüksek yatırıma girmek ne kadar doğru olur ben bunu düşünüyorum" diye yorum yaptı.
Kullanıcı profilini gör

takımında kalmak istiyor

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası