Canli mac sonuclari, iddaa skorlarini ve iddaa sonuclarini bu sitede takip edin! Tum canli skorlar ve iddaa sonucları ve iddaa skorlari bu sitede!

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  İddaa Bülteni  canlı skor  sohbet  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

Zanetti: “Şampiyonlar Ligi'ni istiyorum”

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
serkan96
ÇAYLAK
ÇAYLAK

1 2

Yaş : Kayıt tarihi : 10/11/08 Mesaj Sayısı : 33 Nerden : hobiler :
3 4

MesajKonu: Zanetti: “Şampiyonlar Ligi'ni istiyorum” Salı 9 Ara. 2008 - 0:51

Inter’İn kaptanı Javier Zanetti Şamapiyonlar Ligi şampiyonu olmak istediğini ifade etti.
»Yorumlar (4) Çıktı Alın Arkadaşınıza Gönderin Bize Yazın galleria zoom 1995 yılından beri Inter forması giyen tecrübeli orta saha oyuncusu, Avrupa’da kupa kaldırmak istediğini ifade etti.

Bu hafta içi Werder Bremen ile karşılaşacak olan Inter, Jose Mourinho’nun takımın başına getirilmesiyle Avrupa’da başarı yakalamak istiyor.

Takım ve kendi hedefleri hakkında konuşan tecrübeli oyuncu, “Şampiyonlar Ligi şampiyonu olmayı çok istiyorum. Umarım bu sene bunu gerçekleştirebiliriz. Taraftarımız ve buradaki herkes bunu fazlasıyla hak ediyor” dedi.

Avrupa’da başarının yanı sıra Serie A’da da şampiyonluk serisine devam etmek istediklerini belirten kaptan, rakipleri Milan ve Juventus’un önünde kalmaya devam edip şampiyon olmak istediklerini ifade etti.
Kullanıcı profilini gör

Zanetti: “Şampiyonlar Ligi'ni istiyorum”

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası