Canli mac sonuclari, iddaa skorlarini ve iddaa sonuclarini bu sitede takip edin! Tum canli skorlar ve iddaa sonucları ve iddaa skorlari bu sitede!

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  İddaa Bülteni  canlı skor  sohbet  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

Manchester City Ronaldo'yu alıyor!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
'''''GFB''''
ÇAYLAK
ÇAYLAK

1 2

Yaş : Kayıt tarihi : 29/09/08 Mesaj Sayısı : 17 Nerden : hobiler :
3 4

MesajKonu: Manchester City Ronaldo'yu alıyor!!! C.tesi 8 Kas. 2008 - 14:28

Real Madrid'den Brezilyalı yıldız Robinho'yu transfer ederek dikkatleri üzerine çeken İngiliz ekibi Manchester City, şimdi de bir başka Brezilyalı yıldız Ronaldo'nun işini bitirmek üzere

Brezilya Milli Takımı formasıyla Dünya Kupası kazanma başarısı gösteren golcü futbolcu Ronaldo, İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester City'nin kendisini transfer etmek istediğini ve bu transferin gerçekleşebileceğini açıkladı. Kariyeri boyunca 3 kez 'Dünyada Yılın Futbolcusu Ödülü'ne layık görülen ancak son yıllarda yaşadığı ciddi sakatlıklarla yeşil sahalardan uzak kalan 31 yaşındaki yıldız, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Manchester City, dünyanın en iyi takımlarından birisi olmak istiyor ve bende onlara yardım edebileceğimi düşünüyorum. Çok iyi bir teklif aldım ve Robinho'yla oynamak da çok ilginç olacak. Ben ve Robinho, birlikte 50'den fazla gol atabiliriz" dedi.

Geçtiğimiz Şubat ayında dizinden ciddi bir sakatlık geçiren Ronaldo, yaz transfer döneminde ise İtalyan ekibi AC Milan ile olan sözleşmesini feshetmiş ardından da herhangi bir kulüple anlaşmamıştı.
Kullanıcı profilini gör

Manchester City Ronaldo'yu alıyor!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası