Canli mac sonuclari, iddaa skorlarini ve iddaa sonuclarini bu sitede takip edin! Tum canli skorlar ve iddaa sonucları ve iddaa skorlari bu sitede!

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  İddaa Bülteni  canlı skor  sohbet  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

Klinsmann: Podolskİ 3. GolcÜm

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Disrespect
KALFA
KALFA

1 2

Yaş : Kayıt tarihi : 26/09/08 Mesaj Sayısı : 100 Nerden : hobiler :
3 4

MesajKonu: Klinsmann: Podolskİ 3. GolcÜm C.tesi 27 Eyl. 2008 - 0:42

Bundesliga'da haftasonunda Köln ile karşılaşacak olan Bayern Münih'te, teknik direktör Jurgen Klinsmann, Alman Milli golcü Lukas Podolski'nin önündeki 2 forvetten forma kapması için daha iyi olduğunu ispatlaması gerektiğini söyledi.

Teknik direktör Klinsmann, Alman medyasına yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Lukas, forvet hattı için Miroslav (Klose) ve Luca'nın (Toni) arkasında yer alıyor. Şu an için bu pozisyonda. Kendisi için kolay olmadığını biliyorum ancak gelişme göstermeye devam edeceğine eminim.

Kendisini ispatlamak tamamen Lukas'ın elinde. Durumdan dolayı mutsuz olduğunu biliyorum. Zaten ben de onun yerinde olsaydım, aynı şekilde mutsuz olurdum. Gelişme göstermeye niyetli olmaya devam etmeli ve diğer iki golcüden daha iyi hale gelmeli.

Bunun için önünde uzun bir yol var ve bu birkaç ay içinde gerçekleşebilecek bir olay değil. Belki 1 ya da 2 yıl sürebilir ancak Lukas bunun üstesinden gelmeli.

Başka kulüplerin oyuncularımızla ilgilenmesi gurur verici ancak iş imza atmaya gelince durumlar değişiyor."

Bayern'le 2010 yılına kadar sözleşmesi bulunan 23 yaşındaki futbolcunun, yaz döneminde eski takımı Köln'ün yanı sıra Manchester City ve Real Madrid kulüpleriyle de adı sık sık anılmıştı.

Podolski, geride kalan sezonda Münih temsilcisinde çoğu yedekten olmak üzere toplam 41 resmi maçta sahaya çıkmış ve 10 kez fileleri havalandırıp 5 de sarı kart görmüştü.

2006 yılında 10 Milyon Euro karşılığında, alt yapısından yetiştiği kulüp olan Köln'den Münih temsilcisine transfer olan golcü futbolcu, Euro 2008'de turnuvadaki 6 maçta da forma giymiş ve 3 gol kaydetmişti.

2003 yılından itibaren A takımda görev almaya başladığı Köln'de 81 maça çıkıp 46 kez gol sevinci yaşayan yıldız futbolcu, 2006 Dünya Kupası'nda ise turnuvanın en iyi genç oyuncusu seçilmişti.

Almanya Milli takım forması altında toplamda 58 maça çıkan ve 30 gol atmayı başaran Podolski, Bundesliga'da yeni sezonda ise geride kalan 3 maçın 2'sinde sonradan oyuna girmiş ve 1 gol atmıştı.
Kullanıcı profilini gör
wadeonur
ÇAYLAK
ÇAYLAK

1 2

Yaş : Kayıt tarihi : 29/09/08 Mesaj Sayısı : 9 Nerden : hobiler :
3 4

MesajKonu: Geri: Klinsmann: Podolskİ 3. GolcÜm Salı 30 Eyl. 2008 - 9:12

herif manyaq oynuyo
Kullanıcı profilini gör
serdal
ÇAYLAK